Зміст

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення

17.09.2023

5f7437cc95732693147507 Президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміну дати коли відзначають  День усиновлення , відповідний указ №455/2023 від 28 липня, який вносить зміни до виданих раніше указів, розміщено на сайті глави Української держави.

    Згідно з документом, 17 вересня в Україні відзначається День усиновлення , який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.
Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, щастя мати родину.
Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Висловлюю велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі.
Візьміть дитину у родину! І не хай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

З повагою начальник  відділу  у справах дітей Анна Ткаченко