Зміст

Історія сіл: Первозванівка, Калинівка, Степове, Федорівка, Бережинка

Історія

Історія населених пунктів нашої громади

Карта ОТГ 2020 2021

Після прийняття закону про децентралізацію на території України розпочалась активна робота, що до створення об’єднаних громад. Децентралізація не оминула і наш край. На території села Первозванівка Кіровоградського району утворилася одна з громад.

До складу якої увійшли такі села:

  1. Первозванівка (с.Сонячне, с.Неопалимівка, с.Зоря, с.Попівка)
  2. Калинівка
  3. Степове ( с.Паращине поле)
  4. Федорівка (с.Миколаївські сади)
  5. Клинці
  6. Бережинка (с.Макове, с.Верхівці)
  7. Покровське (с. Любо-Надеждівка, Демешкове)
  8. Гаївка (с.Новогригорівка)
первозванівка

 07.01.18

Розташований на південь від районного центру м. Кропивницький. Межує з півночі та заходу з територією м. Кропивницький. На півдні – з Калинівським старостинським округом, на сході – з Бережинською сільською радою. Населені пункти сільської ради розташовані по обидва боки річки Інгул. З іншими районами не межує

бережинка

 03.01.18

Розташована на сході від районного центру м. Кропивницький. Межує з півночі з с. Созонівка Северинівської с/р, на північному сході з с. Веселівка Аджамської с/р зі сходу з с. Новогригорівка Первозванівської с/р, на південному сході з с. Покровське Первозванівської с/р, на півдні Клинцівським старостинським округом.

покровське

 02.01.18

Розташоване на лівому боці річки Аджамка на південний схід від районного центру м. Кропивницький. Межує на півночі – з с. Гаївкою Первозванівської с/р, на північному сході з Аджамською с/р, на сході з Новгородківським районом, на півдні з Клинцівським старостинським округом Первозванівської с/р, на заході з с. Макове та с. Верхівці Первозванівської с/р

гаївка

 01.01.18

Розташовані на північний схід від районного центру м. Кропивницький. Межує з півночі з с. Веселівка с. Аджамка Аджамської с/р, на заході з с. Бережинка, с. Макове, с. Верхівці Первозванівскої с/р. С. Гаївка розташовані по обидва боки річки Лозуватка.