Зміст

Комісії виконавчого комітету

Адміністративна комісія  при виконкомі Первозванівської сільської ради
1. Глушко Олександр Євгенійович

староста Федорівського старостинського округу

Голова комісії
2. Білан  Галина Володимирівна

соціальний  робітник

Секретар комісії
Член комісії
3. Спиридонов  Тарас Петрович лікар дитячої обласної лікарні м. Кропивницький
4. Городецький  Олександр Олександрович

вчитель Калинівської загальноосвітньої   школи І-ІІ ступені- філії комунального закладу “Первозванівського навчально-виховного об’єднання

5. Ткаченко  Василь Дмитрович заступник директора  ТОВ« Горизонт АГРО»
6. Колісніченко Наталія Олександрівна спеціаліст – землевпорядник Первозванівської сільської ради
7. Фоменко Микола  Володимирович приватний підприємець
8. Тичина Андрій Володимирович безробітний
9. Міхалєц – Ведрінцева Олена Василівна пенсіонер
10. Мосьпан  Тамара Єпіфанівна молодша  медична сестра Степового ФП Степового старостинського округу
11. Таран  Віталій Іванович директор СБК Федорівського старостинського округу
12. Єрьоміна Тетяна  Володимирівна домогосподарка
13. Гуйван Світлана  Сергіївна вихователь Федорівської  філії

 

Опікунська рада   при виконкомі Первозванівської сільської ради
1. Жовтяк Валентина Миколаївна

комірник КЗ “Первозванівське НВО”

Голова комісії
2. Ключнікова Ольга  Олексіївна

бібліотекар с. Первозванівка

Секретар комісії
Члени комісії
3. Курлова Оксана Михайлівна директор  комунального закладу “Первозванівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад” Первозванівської сільської ради
4. Гаврилова  Яна  Павлівна медична сестра Первозванівської лікарської амбулаторії ЗПСМ
5. Скоробогата  Світлана Вікторівна в .о. старости  Калинівського  старостинського  округу
6. Коцар Світлана Петрівна завідуюча ЗДО «Вогник»
7. Худякова Олена Петрівна медична сестра Калинівської лікарської амбулаторії ЗПСМ
8. Лиходід Микола Миколайович вчитель Степової філії КЗ “Первозванівське НВО”
9. Мохно Олена Борисівна соціальний працівник  територіального центру с. Первозванівка
10. Суржик Яна Анатоліївна техпрацівник будівлі сільської ради Степового старостинського округу
11. Лютянська  Наталія   Василівна техпрацівник Федорівської філії КЗ “Первозванівське НВО”
12. Азза Катерина  Володимирівна вчитель Федорівської філії КЗ “Первозванівське НВО”
13. Саган  Оксана Петрівна діловод ФГ “Патлаченко П.А.” Федорівського старостинського округу

 

Комісія  в справах  неповнолітніх при виконкомі Первозванівської сільської рад
1. Кочура   Тетяна Дмитрівна

завідуюча ЗДО «Колосок» с. Первозванівка

Голова комісії
2. Бондаренко Зоя Володимирівна

секретар  виконавчого комітету Первозванівської сільської ради

Секретар комісії
Члени комісії
3. Агішева Ольга Олександрівна психолог  комунального закладу “Первозванівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад” Первозванівської сільської ради
4. Савенко Олена Анатоліївна медична сестра комунального закладу “Первозванівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад” Первозванівської сільської ради
5.Чорнобривець  Лариса Анатоліївна директор Степової філії КЗ “Первозванівське НВО”
6. Горностаєва Марина Вікторівна  бібліотекар Степового старостинського округу
7. Каліновська Віта Василівна  медична сестра Степової філії КЗ “Первозванівське НВО”
8. Володіна Варвара  Миколаївна  директор філії Калинівської ЗШ І-ІІ ст. КЗ “Первозванівське НВО”
9. Спиридонова Оксана  Валентинівна заступник директора  школи Калинівської ЗШ І-ІІ ст. КЗ “Первозванівське НВО”
10. Худякова Олена  Юріївна медична сестра Калинівської лікарської амбулаторії ЗПСМ
11. Романенко Тетяна Василівна завідувач Федорівської філії КЗ “Первозванівське НВО”
12. Вдовченко  Наталія Володимирівна комірник Федорівської філії КЗ “Первозванівське НВО”
13. Нагернюк  Світлана  Леонідівна медична патронажна сестра  сільської амбулаторії

 

Комісія з питань захисту прав споживачів при виконкомі Первозванівської сільської ради
1. Мудрак   Прасковія Петрівна

сільський голова

Голова комісії
2. Бондаренко Зоя Володимирівна

секретар  виконавчого комітету

Секретар комісії
Члени комісії
3. Шевельова Наталія  Миколаївна бухгалтер КП «Добробут» Первозванівської сільської ради
4. Свідецька Тетяна Володимирівна керівник  танцювального гуртка «Гармонія» Первозванівське СБК
5. Глушко Олександр Євгенійович в.о старости Федорівського старостинського округу
6. Таран  Ірина Олександрівна комірник Федорівської філії КЗ “Первозванівське НВО”
7. Комашко Ніна Михайлівна бібліотекар  Федорівського старостинського округу
8. Лелека  Валерій Миколайович водій  Федорівської лікарської амбулаторії ЗПСМ
9. Скоробогата  Світлана Вікторівна в.о. старости Калинівського старостинського округу
10. Зарубіна  Тетяна Іванівна комірник ЗДО “Вогник” Калинівського старостинського округу
11. Курлова Людмила  Миколаївна техпрацівник
12. Назаренко Олена  Семенівна бібліотекар Калинівського старостинського округу
13. Григор Людмила Олександрівна в.о. старости Степового старостинського округу
14. Ніколаєнко  Ірина Сергіївна домогосподарка Степового старостинського округу
15. Перевозна Ганна Петрівна завідуюча СКБ Степового старостинського округу
16. Шрамко Тетяна Анатоліївна домогосподарка Степового старостинського округу

 

Комісія з питань захисту прав дитини
1. Мудрак Прасковія Петрівна

сільський голова

Голова комісії
2. Кузьменко Олена Вікторівна

заступник сільського голови

Заступник голови комісії
3. Лещенко Вікторія Валеріївна

секретар сільської ради

Секретар комісії
Члени комісії:
4. Бондаренко Зоя Володимирівна Керуючий справами
5. Назаренко Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту, культури та

туризму виконавчого комітету

Первозванівської сільської ради

6. Абрамович Анна Олександрівна Директор Центру надання

соціальних послуг населенню

Первозванівської сільської ради

7. Клименюк Андрій Олексійович Дільничний офіцер поліції
8. Ткаченко Анна Валеріївна Головний спеціаліст з питань

обліку та соціального захисту

дітей – сиріт та дітей, що

опинились в складних

життєвих обставинах

 

Комісія з питань обстеження технічного стану елементів обладнання дитячих і спортивних майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей
1. Кузьменко Олена Вікторівна заступник сільського голови Голова комісії
2. Кобець Ірина Миколаївна

начальник відділу інфраструктури та

житлово-комунального господарства

Заступник голови комісії
3. Дубенко Олена Вікторівна

спеціаліст І категорії загального відділу,

відповідальна особа з питань охорони праці,

пожежної безпеки та цивільного захисту

населення Первозванівської сільсьської ради

Секретар комісії
Члени комісії:
4. Скоробогата Світлана Вікторівна виконуюча обов’язки старости

Калинівського старостинського

округу

5. Григор Людмила Олександрівна виконуюча обов’язки старости

Степового старостинського округу

6. Глушко Олександр Євгенійович виконуючий обов’язки старости

Федорівського старостинського

округу

7. Караван Андрій Григорович директор комунального

підприємства «Добробут»

 

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
1. Кузьменко Олена Вікторівна

заступник сільського голови

Голова комісії
2. Бондаренко Зоя Володимирівна

начальник загального відділу

Заступник голови комісії
3. Дубенко Олена Вікторівна

спеціаліст І категорії загального відділу,

відповідальна особа з питань охорони праці,

пожежної безпеки та цивільного захисту

населення Первозванівської сільсьської ради;

Секретар комісії
Члени комісії:
4. Лещенко Вікторія Валеріївна секретар сільської ради
5. Абрамович Анна Олександрівна директор Центру надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради
6. Скоробогата Світлана Вікторівна виконуюча обов’язки старости Калинівського старостинського округу
7. Григор Людмила Олександрівна виконуюча обов’язки старости Степового старостинського округу
8. Глушко Олександр Євгенійович виконуючий обов’язки старости Федорівського старостинського округу

 

Евакуаційна комісія
 
1. Кузьменко Олена Вікторівна

заступник сільського голови

Голова комісії
2. Караван Андрій Григорович

директор комунального підприємства «Добробут»

Заступник голови комісії
3. Дубенко Олена Вікторівна

спеціаліст І категорії загального відділу,

відповідальна особа у сфері цивільного

захисту населення Первозванівської

сільсьської ради

Секретар комісії
Група обліку та звітності у складі:
4. Скоробогата Світлана Вікторівна в.о. старости Калинівського старостинського округу
5. Григор Людмила Олександрівна в.о.старости Степового старостинського округу
6. Глушко Олександр Євгенійович в.о старости Федорівського старостинського округу
7. Кочура Тетяна Дмитрівна завідувач Первозванівського закладу дошкільної освіти загального типу «Колосок» Первозванівської сільської ради
8. Коцур Світлана Петрівна завідувач Калинівського закладу дошкільної освіти загального типу «Вогник» Первозванівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області
9. Курлова Оксана Михайлівна директор Комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Первозванівської сільської ради
10. Володіна Варвара Миколаївна завідувач Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – філії комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання»
11. Ткач Володимир Петрович завідувач Федорівської філії – навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання»
12. Камінський Петро Павлович директор Первозванівського сільського будинку культури
13. Остапчук Сава Адамович завідувач Степової філії – навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання»
14. Ковальов Олег Сергійович директор Калинівського сільського будинку культури
15. Таран Віталій Іванович директор Федорівського сільського будинку культури
16. Перевозна Ганна Петрівна директор Степового сільського будинку культури
Представники:
17. Кирпа Олександр Михайлович головний лікар Первозванівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Представник закладів охорони здоров’я
18. Ломака Валентин Леонідович (за згодою) Представник закладів охорони здоров’я
Представники від підприємств, установ та організацій:
19. Шило Ігор Анатолійович (за згодою) ПП «Артур»
20. Фоменко Євген Володимирович (за згодою); СФГ “Фоменко”
21. Яценко Микола Миколайович (за згодою); ТОВ «Технополь Агро» –
22. Маковій Анатолій Петрович керуючий відділенням (за згодою) ДП ДГ «Елітне»