Зміст

Ти майстер на всі гайки та механізми? Пропонуємо курси

17.04.2025

Ти майстер на всі гайки та механізми? Пропонуємо курси

Бажаєте стати справжнім профі у слюсарній справі? Державна служба зайнятості запрошує на курси цільового призначення за напрямком «Секрети майстерності слюсарної справи».

Курси стануть вашим першим кроком до впевненості у роботі з інструментом та пристроями, виконання основних слюсарних операцій, складання механізмів та регулювання ними!

Наповнення курсів:

  • основи слюсарної справи;
  • види інструментів та техніка безпеки;
  • техніки обробки металу: різання, шліфування, свердління;
  • практичні лайфхаки досвідчених майстрів;
  • ремонт, монтаж і виготовлення деталей власноруч.

Навчання підходить усім: початківцям, які хочуть опанувати професію, тим, хто працює руками й хоче вдосконалити навички, майстрам-самоучкам, які прагнуть систематизувати знання. Викладачі Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчать вас усьому.

Поновивши свої знання та набувши нових навичок, ви з впевненістю зможете застосовувати свої вміння на практиці. Не втрачайте можливість поглибити свій досвід і розширити перспективи професійного розвитку –доєднуйтесь!

Початок – 28 квітня 2025 року.

Тривалість навчання – 0, 2 місяця.

Почніть шлях професійного майстра вже сьогодні!

Нагадуємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані у Державній службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Є питання щодо організації професійного навчання? Контакти тут: https://shorturl.at/658nJ

Інформація про інші професії та спеціальності, які можна здобути на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, та графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF

#служба_зайнятості #професійне_навчання