Зміст

Цікавить сфера торгівлі? Усе про секрети касових операцій ви дізнаєтесь на навчанні

08.09.2023

E0e761c5b50b319c0721cf4a5f41dc66Вас цікавить торговельна сфера, ресторанний бізнес та підприємства сфери послуг? Не знаєте, яку професію обрати за цим напрямом? Пропонуємо опанувати професію «Контролер-касир». Це саме та професія, яка має високий попит у перелічених галузях.

Що ж повинен уміти контролер-касир?

  • Здійснювати прийом, зберігання і облік грошової готівки.
  • Виконувати ведення товарної документації, а також прийом і відправку товару.
  • Контролювати поповнення асортименту товарів у торговельному залі і їх збереження, справність і правильність експлуатації контрольно-касової машини.
  • Консультувати покупців про призначення, властивості, якість товарів і їх ціни.
  • Вивчати попит покупців тощо.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розкриють вам секрети касових операцій, навчать визначати платоспроможність державних грошових знаків та платіжних карток, поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом у процесі вибору реєстратора розрахункових операцій та ін.

Коли початок? 13 вересня цього року.

Який термін? 4,5 місяця.

Погляньте на цю професію зовсім з іншого боку та розпочніть свою професійну діяльність у сфері торгівлі. Не зволікайте! За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням  http://surl.li/cbiig .

Кіровоградський обласний центр зайнятості