Зміст

День людей похилого віку

01.10.2021

Photo 2021 10 01 10 39 28

1 жовтня у всьому світі відзначають День людей похилого віку. За міжнародною класифікацією особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років.

         Але в усіх країнах світу, як і в нашій Україні, багато людей з цієї вікової категорії ведуть активний спосіб життя, їхній виробничий і творчий потенціал активно використовується в суспільстві. І суспільство має одночасно допомагати долати психологічну межу старості та зменшувати тягар соціальних витрат на молодих людей за рахунок працюючих пенсіонерів.

         В Україні вже 30 років щорічно відзначається цей день. Також 1 жовтня відзначається і День ветерана.

         В цей день ще одна можливість нагадати про людський обов’язок бути милосердними, турботливими до найповажнішої частини нашого суспільства, щоденно висловлювати повагу до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку повагу нащадків.

         Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість, вміння, безцінні знання, готовність підтримати і допомогти, гідний приклад для наслідування. Це носії найкращих духовних якостей покоління. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Тож побажаймо всім людям, кому за 65 років – (і не тільки ), довгих років здоров’я, гідного рівня  життя, щоденної поваги і турботи, і не втрачати суспільної активності.

         1 жовтня завідувачем відділенням соціальної допомоги  та завідувачем відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради було відвідано підопічних на території с. Покровське, с. Гаївка та вручено символічні подарунки до Дня людей похилого віку. Швачка Центру надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради пошила 134 фартухи для жінок  та 42 торбинки, прихватки для чоловіків, які перебувають на обслуговуванні в установі. Всі підопічні отримали подарунки від Центру надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради та привітання від соціальних робітників.