Зміст

День працівників торгівлі

23.07.2021

1855119444

Щороку в останню неділю липня працівники торгівлі України святкують свій професійний день. У цьому році День працівників торгівлі припадає на 25 липня.

Це свято встановлено Указом Президента України № 427/95 від 5 червня 1995 року.

День працівників торгівлі відзначається в Україні в останню неділю липня, починаючи з 1996 року. Раніше працівники торгівлі відзначали своє професійне свято разом із працівниками сфери побутового обслуговування та працівниками ЖКГ. Свято так і називалося – День працівників торгівлі, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства.

В Україні діє понад 900 тисяч об’єктів роздрібної торгівлі (продовольчих і непродовольчих магазинів і кіосків) і більше 60 тисяч об’єктів ресторанного господарства. У всіх видах економічної діяльності, пов’язаної з торгівлею, переважає приватний сектор.

Дорогі наші торгові працівники! Ось і наближається ваше професійне свято – День працівників торгівлі! Дозвольте привітати вас з цим знаменним днем і побажати вам гарного попиту на ваші товари, ласкавих покупців і благополуччя у всьому!                                                                                                          Den Pratsivnikiv Torgivli

З днем працівників торгівлі вітаємо,
Вам смуг широких білих побажаємо,
Чорних нехай смуг зовсім не буде,
Хай попутний вітер тільки дме.

Хто підкаже як не ви, що треба вибрати,
Про товар для нас секрети може видати,
Обслужити по вищому розряду,
Тільки ви все зможете як треба.

Хай завжди блищить усмішкою удача,
Мирним небо буде нехай і не інакше,
В житті хай завжди скрізь щастить вам,
Щастя і любов нехай ходять слідом.

   З повагою сільський голова Прасковія Мудрак, виконком Первозванівської сільської ради .