Зміст

Електронні сервіси для шукачів роботи: переваги їх використання

12.01.2020

На Інтернет-сторінці державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) запроваджено сервіси «Електронний кабінет шукача роботи» та «Електронна черга».
Кабінет шукача роботи дозволяє зареєстрованим безробітним з персонального комп’ютера чи мобільного телефону (з доступом до мережі Інтернет) отримувати значний обсяг інформації з питань пошуку роботи та виплати допомоги по безробіттю. Кабінет не замінює безпосереднє спілкування з кар’єрним радником, але значно підвищує його інформаційну складову.
За допомогою сервісу «Електронна черга» бажаючі мають можливість самостійно записатись на перше відвідування до центру зайнятості, визначити дату та час відвідування. При цьому необхідно визначитись з метою відвідування: отримання консультації щодо сприяння працевлаштуванню; отримання консультації щодо вибору/зміни професії (тестування); отримання консультації з питань професійної орієнтації чи підготовки; отримання консультації щодо тимчасової зайнятості; отримання юридичної консультації; реєстрація у центрі зайнятості.