Зміст

Перший заступник Голови Первозванівської сільської ради Олена Кузьменко прийняла участь у міжнародній інтернет-конференції

29.10.2019

Олена Кузьменко, перший заступник Голови Первозванівської сільської ради, 25 жовтня взяла участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», що проходила на базі Центральноукраїнського національного університету. Співорганізаторами конференції стали Кіровоградська обласна державна адміністрація, ГУ Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, а також університети Республіки Білорусь, Латвії, Молдови, Польщі та Таджикистану.

Img 0421 1 1024x683

На конференції розглядалися актуальні проблеми посилення ролі фінансово-кредитного механізму в забезпеченні сталого розвитку економіки та стабілізації соціальної сфери країни,  обговорювалися наукові здобутки та новітні ідеї, пропонувалися шляхи упровадження результатів наукових  досліджень в сфері фінансів та економіки.

У своїй доповіді Олена Вікторівна Кузьменко ознайомила учасників конференції з досвідом Первозванівської сільської ради в процесі формування та управління фінансами в умовах реалізації реформи децентралізації. На пам’ять пропроведену конференцію всі учасники отримали сертифікати.

Img 20191029 194449 498