Зміст

Почала свою роботу Робоча група з розробки «Стратегії розвитку Первозванівської ОТГ на 2020-2024 роки» (фото)

29.08.2019

29.08.2019

Стратегія розвитку громади – це не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада, визначення перспективних напрямків розвитку територій, що входять до складу громади.

В Первозванівській ОТГ було вирішено самостійно розробляти Стратегію з залученням фахівців Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування. З цією метою було сформовано Робочу групу, до складу якої увійшли працівники Первозванівської сільської ради, громадські активісти, місцеві підприємці та представники депутатського корпусу.

Перше засідання відбулося 28 серпня 2019 року. Координатором зустрічі виступив Денис Абрамов, радник з питань регіонального розвитку Кіровоградського ЦРМС, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Передувало засіданню залучення жителів ОТГ до процесу розробки стратегії шляхом проведення протягом червня-серпня 2019 року анкетування. Всього в опитуванні взяло участь 198 респондентів. З результатами анкетування ви можете ознайомитися тут: Результат опитування Первозванівська ОТГ

На початку засідання пан Денис провів консультацію з питань використання органами місцевого самоврядування інструментів для забезпечення розвитку громади. Результатом засідання стало визначення методом SWOT-аналізу сильних та слабких сторін території, а також можливості та загрози розвитку громади.