Зміст

Про запобігання крадіжок електрообладнання !

30.09.2022

Images Звертаємося до усіх споживачів електроенергії – не залишайтеся осторонь, виявляючи спроби демонтажу обладнання або зливу оливи на підстанціях, зняття проводів ліній електропередач, факти відкриття дверей підстанцій та проведення будь–яких робіт людьми, які не є працівниками ПрАТ «Кіровоградобленерго» (це легко розпізнати за спецодягом та спецтехнікою).

Варто знати та пам’ятати, що правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність, відповідно до ст. 27 Закону України «Про електроенергетику» від 16 жовтня 1997 р. № 575/97-ВР.

Застерігаємо: електричний струм є смертельно небезпечним! Не тільки доторкання, а навіть наближення до струмовідних частин несе в собі загрозу для власного життя.

   Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ПрАТ «Кіровоградобленерго», – негайно повідомте про це за номерами телефонів (0522) 35-68-51, (067)521-15-70, (050)488-80-63 або на електронну адресу:  call-center@kiroe.com.ua  Конфіденційність гарантовано!