Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13/08/2021 с. Первозванівка № 1020
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду строком на 10 (десять) років гр. Міську Сергію Миколайовичу

Керуючись ст. ст. 12, 123, 116 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву гр. Міська Сергія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1,6000 га в оренду строком на 10 (десять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в запасі комунальної власності за адресою: вул. Гагаріна,25 с. Первозванівка, Кропивницького району, Кіровоградської області, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Міську Сергію Миколайовичу загальною площею 1,6000 га в тому числі по угіддях: землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами – 1,6000 га в оренду строком на 10 (десять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВПЦЗ – 01.01) кадастровий номер 3522586600:51:000:0133, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в запасі комунальної власності за адресою: вул. Гагаріна, 25 с. Первозванівка, Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Передати гр. Міську Сергію Миколайовичу в оренду строком на 10 (десять) років земельну ділянку загальною площею – 1,6000 га під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами, кадастровий номер 3522586600:51:000:0133 (код КВЦПЗ – 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), що перебувають в запасі комунальної власності за адресою: вул. Гагаріна, 25 с. Первозванівка, Кропивницького району Кіровоградської області.

3.Визначити розмір орендної плати на рівні 12 (дванадцять) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

4.Доручити сільському голові Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковії Петрівні підписати договір оренди земельної ділянки відповідно до пункту 2 цього рішення.

5.Громадянину Міську Сергію Миколайовичу, після проведення державної реєстрації права оренди в порядку встановленому чинним законодавством України, надати один примірник договору до Первозванівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК