Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13/08/2021 с. Первозванівка № 1090
Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва дитячого ігрового майданчика

Керуючись ст. .26, п. 34 ч.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19,20,57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Земельним кодексом України з метою впорядкування земель комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Виготовити технічну документацію із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею -0,0400 га, у тому числі по угіддях: 0,0400 га – для будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування (КВЦПЗ- 03.05) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, яка знаходиться за адресою: вул. Березова с. Неопалимівка Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки та склад угідь буде визначена після інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (на місцевості).

3.Звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по виготовленню технічної документації з землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядної-геодезичних видів робіт, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК