Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
Х СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/11/2021 с. Первозванівка № 1129
Про внесення змін до Регламенту Первозванівської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Внести зміни до Регламенту Первозванівської сільської ради восьмого скликання, а саме:

1.1 – частину 2 статті 42. викласти в такій редакції: «2. Попередня поіменна реєстрація депутатів, які прибули на пленарне засідання ради, починається за 15 хвилин до початку роботи сесії і проводиться секретарем сільської ради.

Депутат засвідчує своє прибуття на пленарне засідання ради особистим підписом в аркуші попередньої поіменної реєстрації, йому видається дистанційний пульт для голосування, який після закінчення пленарного засідання депутат зобов’язаний повернути на зберігання секретарю сільської ради.

Перед початком кожного ранкового та вечірнього пленарного засідання за допомогою електронної поіменної системи голосування «ЕСПГ v3» обов’язково проводиться реєстрація депутатів, які присутні у залі засідань, з використанням їх дистанційних пультів для голосування.

У разі неможливості використання електронної системи поіменного голосування «ЕСПГ v3» для встановлення кількості депутатів, які присутні в залі засідань, секретарем сільської ради проводиться поіменна реєстрація депутатів.

Результати реєстрації оголошуються головуючим на пленарному засіданні сесії.»

1.2 – статтю 65. викласти в такій редакції: «1. Рішення ради приймаються відкритим поіменним або таємним голосуванням у порядку, визначеному цим Регламентом.

  1. Відкрите поіменне голосування здійснюється: за допомогою електронної системи поіменного голосування «ЕСПГ v3» з фіксацією результатів голосування;

за окремим процедурним рішенням ради, у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою електронної системи поіменного голосування «ЕСПГ v3», шляхом оголошення позиції депутата (в ході голосування головуючий або секретар сільської ради оголошує прізвища депутатів;

депутат, прізвище якого оголошено, заявляє про свою позицію «за», «проти», «утримався»).

  1. Результати поіменного голосування оприлюднюються на офіційному вебсайті сільської ради згідно з чинним законодавством.»

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК