Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
Х СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/11/2021 с. Первозванівка № 1134
Про внесення змін в рішення 8 сесії 8 скликання від 25.06.2021 року № 721 «Про затвердження кошторисної частини проектних документацій»

Розглянувши експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектам «Капітальний ремонт проїзду від вул. Горіхова до вул. Сонячна у с. Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області (коригування), відповідно до пп.1 п. а ч. 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Внести зміни в рішення 8 сесії 8 скликання від 25.06.2021 року № 721 «Про затвердження кошторисної частини проектних документацій», а саме: підпункт 1.2 пункту 1 викласти в такій редакції

1.2 «Капітальний ремонт проїзду від вул. Горіхова до вул. Сонячна у с. Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області (коригування)», в сумі 1 453,484 грн. (Один мільйон чотириста п’ятдесят три тисячі чотириста вісімдесят чотири гривні).

  1. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК