Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
12/11/2021 с. Первозванівка № 1138
Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіалних громад», враховуючи пропозицію Аджамського сільського голови Аджамської сільської ради щодо ініціювання співробітництва між територіальною громадою Аджамської сільської ради та територіальними громадами Соколівської, Великосеверинівської, Первозванівської та Катеринівської сільських рад у сфері охорони здоров’я у формі делегування виконання окремих повноважень від 01 липня 2021 року № 675/02-30 (далі – пропозиція), сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати згоду на організацію співробітництва Аджамської територіальної громади через Аджамську сільську раду в особі голови Зайченко Тетяни Анатоліївни та Первозванівської територіальної громади через Первозванівську сільську раду в особі голови Мудрак Прасковії Петрівни, Соколівської територіальної громади через Соколівську сільську раду в особі голови Завірюхи Інни Григорівни, Великосеверинівської територіальної громади через Великосеверинівську сільську раду в особі голови Левченка Сергія Володимировича, Катеринівської територіальної громади через Катеринівську сільську раду в особі голови Пучки Тетяни Володимирівни у сфері охорони здоров’я у формі делегування виконання окремих повноважень (спільного фінансування).
  2. Надіслати Аджамському сільському голові пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва та забезпечити утворення комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК