Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1265
Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Керуючись ст. ст. 12, 19, 39, 83, 93, 122, 123, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» від 18.05.2021 року № 1444-IX, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» від 22.09.2021 року № 1013 з метою ефективного використання земельного фонду Первозванівської сільської ради, створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Включити земельну ділянку орієнтовною площею 1,0000 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради та розташована в с. Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області, до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах).
  2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціон), орієнтовною площею 1,0000 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради та розташована в с. Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області.
  3. Уповноважити відділ земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради та розташована в с. Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області.
  4. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.
  5. Зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК