Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1279
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Фоменко Роману Євгеновичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 39, 93, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ враховуючи наявність нерухомого майна на земельній ділянці належного заявнику та розглянувши заяву гр. Фоменко Романа Євгеновича, від 01.09.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати гр. Фоменко Роману Євгеновичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 7 (сім) років орієнтовною площею 0,0200 га, в тому числі: одно та двоповерхова забудова – (нежитлова будівля) для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови, (код КВЦПЗД – 03.15), за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають в комунальній власності за адресою: вул. Миру, 1-А с. Попівка Кропивницького району, Кіровоградської області.
  2. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.
  3. Громадянину Фоменко Роману Євгеновичу зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК