Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021с. Первозванівка№ 1292
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Дремлюзі Олександру Івановичу та Міську Миколі Олександровичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 19, 65, 66, 93, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року № 340-ІХ враховуючи наявність нерухомого майна на земельній ділянці, належного заявникам та розглянувши заяву гр. Дремлюги Олександра Івановича та Міська Миколи Олександровича від 22.09.2021року сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати гр. Дремлюзі Олександру Івановичу та Міську Миколі Олександровичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,5000 га у тому числі: землі під промисловою забудовою – 0,5000 га для обслуговування комплексу нежитлових будівель і споруд (код КВЦПЗД – 11.02. – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за рахунок земель запасу, що перебувають в комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району  Кіровоградської області.
  1. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

3.Громадянину Дремлюзі Олександру Івановичу та Міську Миколі Олександровичу зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК