Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1298
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Каприці Юрію Васильовичу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 19, 65, 66, 93, 122, 123, 124, 125, 126, 128 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20 Закону України «Про оцінку земель», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ враховуючи наявність нерухомого майна на земельній ділянці, належного заявнику та заслухавши заяву гр. Каприці Юрія Васильовича, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл гр. Каприці Юрію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років з послідуючим правом викупу, орієнтовною площею до 2,0000 га, у тому числі по угіддях: землі під промисловою забудовою – 2,0000 га для обслуговування комплексу нежитлових будівель і споруд (код КВЦПЗД – 11.02. – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за рахунок земель запасу, що перебувають в комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району  Кіровоградської області.
  2. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та складання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  3. 3. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

4.Громадянину Каприці Юрію Васильовичу зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК