Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1316
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності

Керуючись нормами ст. ст. 12, 19, 20, 65, 66, 67, 83, 93, 122, 123, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» від 18.05.2021 року № 1444-IX, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» від 22.09.2021 року № 1013 з метою ефективного використання земельного фонду Первозванівської сільської ради, створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 5,7674 га, у тому числі по угіддях: рілля – 5,7674 га для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗД – 01.13) кадастровий номер земельної ділянки 3522586600:02:000:6115 із категорії земель сільськогосподарського призначенняза рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності на землі для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код КВЦПЗД – 14.01) в категорію земель промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення, які перебувають в комунальні власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Доручити відділу земельних відносин та комунальної власності замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення та подати на затвердження на чергову сесію сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК