Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021с. Первозванівка№ 1427
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 33, 39, 40. 81, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ та розглянувши заяву гр. Мілєніної Світлани Анатоліївни від 01.09.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом безоплатної передачі) орієнтовною площею – 0,3700 га, в тому числі із них: 0,2500 га під одно – і двоповерховою житловою забудовою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗД – 02.01) за рахунок земель житлової та громадської забудови та ріллі – 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва (код КВЦПЗД – 01.05) із земель сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності за адресою: вул. Садова, 62 с. Покровське Кропивницького району, Кіровоградської області.
  2. Встановити, що остаточна площа вищевказаних земельних ділянок буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок.
  3. Громадянці Мілєніній Світлані Анатоліївні зареєструвати речове право на земельні ділянки відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельних ділянок.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК