Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1436
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мошак Андрію Миколайовичу та гр. Мошак Тетяні Михайлівні

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 33, 39, 81, 121, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ та заслухавши заяву гр. гр. Мошак Андрію Миколайовичу та гр. Мошак Тетяні Михайлівні від 08.09.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл гр. Мошак Андрію Миколайовичу на ½ частку та гр. Мошак Тетяні Михайлівні на ½ частку розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,6000 га, призначення  земельної ділянки для городництва (код КВЦПЗД – 01.07) із  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу, що перебувають в комунальній власності за адресою: вул. Гагаріна,11а с. Демешкове Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Зобов’язати гр. Мошак Андрію Миколайовичу та гр. Мошак Тетяні Михайлівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК