Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
29/11/2021 с. Первозванівка № 1444
Про схвалення проекту договору про співробітництво

Керуючись статтями 25, 26 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи результати громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Аджамською територіальною громадою Аджамської сільської ради, Великосеверинівською територіальною громадою Великосеверинівської сільської ради, Соколівської територіальної громади Соколівської сільської ради та Первозванівської територіальної громади Первозванівської сільської ради у сфері охорони здоров’я, у формі спільного фінансування (далі – проект договору) про співробітництво, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Схвалити проект договору про співробітництво.
  2. Доручити Первозванівському сільському голові підписати договір, вказаний у пункті 1 цього рішення.
  3. При формуванні бюджету Первозванівської сільської ради на рік передбачити відповідні видатки на виконання цього договору.
  4. Установити, що Аджамська сільська рада надсилає Міністерству розвитку громад та територій України для внесення до реєстру про співробітництво територіальних громад договір, вказаний у пункті 1 цього рішення, упродовж трьох робочих після його підписання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК