Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
30/11/2021 с. Первозванівка № 1478
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Відповідно Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши технічну документацію із землеустрою, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель загальною площею 0,0925 га, у тому числі по угіддях: 0,0925 га – для експлуатації будівництва та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (код КВЦПЗД – 10.04) кадастровий номер земельної ділянки 3522580900:51:000:0993 за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають у комунальній власності за адресою: вул. 30 років Перемоги с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Землевпоряднику сільської ради внести необхідні зміни в земельно – облікові документи.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК