Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021 с. Первозванівка № 1626
Про надання дозволу на викуп земельної ділянки та про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Харченко Любов Михайлівні

Розглянувши заяву гр. Харченко Любов Михайлівни про надання дозволу на викуп земельної ділянки кадастровий номер 3522586900:51:000:0006 та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на якій розташовані господарські будівлі і споруди (комплекс) за адресою: вул. Покровська, 9 с. Покровське Кропивницького району Кіровоградської області та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, керуючись ст. ст. 12, п.9 79-1, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл гр. Харченко Любов Михайлівні на викуп у власність земельної ділянки загальною площею 1,400 га, у тому числі: під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами 1,400 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування комплексу господарських будівель та споруд, який перебуває у власності гр. Харченко Л.М. згідно договору купівлі продажу від 25.10.2017 року, зареєстровано в реєстрі № 1756 ) (код КВЦПЗД – 01.13) кадастровий номер 3522586900:51:000:0006, із земель сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності за адресою: вул. Покровська, 9 с. Покровське Кропивницького району Кіровоградської області.
  2. Надати дозвіл гр. Харченко Любов Михайлівні на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 1,4000 га у тому числі: під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами 1,400 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування комплексу господарських будівель та споруд) (код КВЦПЗД – 01.13) кадастровий номер 3522586900:51:000:0006, із земель сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності за адресою: вул. Покровська, 9 с. Покровське Кропивницького району Кіровоградської області, з метою визначення ринкової вартості земельної ділянки, що підлягає продажу.
  1. Рекомендувати гр. Харченко Любов Михайлівні звернутись до суб`єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою з метою визначення ринкової вартості земельної ділянки, що підлягає продажу.
  2. Доручити Відділу планування та фінансово-економічного розвитку сільської ради відкрити розрахунковий рахунок в установі державного казначейства для зарахування коштів авансового внеску.
  1. гр. Харченко Любов Михайлівні надати згоду на укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та заключити з сільським головою договір про сплату авансового внеску та сплатити авансовий внесок в рахунок оплати вартості земельної ділянки в розмірі 10 % (десять відсотків) від експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки з визначенням ринкової вартості земельної ділянки подати на затвердження сільською радою.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК