Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021 с. Первозванівка № 1629
Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2022-2025 роки

Відповідно до Бюджетного кодексу України, на виконання Законів України „Про Державний бюджет України на 2022 рік”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про охорону дитинства”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 „Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” та з метою реалізації прав окремих категорій громадян Первозванівської сільської ради на пільговий проїзд приміським автомобільним транспортом, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Затвердити Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2022-2025 роки (додається).
  2. Затвердити Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Первозванівської сільської ради на приміських автобусних маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2022-2025 роки (додається).
  3. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Програма