Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021с. Первозванівка№ 1638
Про організацію харчування у закладах освіти Первозванівської сільської ради на 2022 рік

Керуючись ст. 140, 146 Конституції України, підпунктом 6 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року  № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.02.2011 року № 116 «Про затвердження порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (зі змінами), від 26.04.2002 року № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року  № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2016 року № 75 «Про харчування учнів 1-4 класів», з метою забезпечення якісного харчування та дотримання гарантованих пільг дітей закладів освіти Первозванівської сільської ради, сесія сільської ради

ВИРІШИЛИ

  1. Встановити вартість харчування в закладах загальної середньої освіти Первозванівської сільської ради по 31 грудня 2022 року, за кошти сільського бюджету:

для здобувачів освіти 5-11 класів та здобувачів освіти, які перебувають у групах продовженого дня на рівні – 12 грн.;

для здобувачів освіти, наведених у пунктах 1-10 Переліку, на рівні –
30 грн.

  1. Затвердити розмір плати, за харчування в закладах загальної середньої освіти Первозванівської сільської ради, що вносять батьки, за учнів не визначених Переліком, на рівні – 18 грн.
  2. Затвердити Порядок організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, на 2022 рік, що додається.
  3. Встановити розмір плати, що вносять батьки або особи, які їх замінюють, за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на рівні 30 % від повної вартості на день, 70 % – за кошти сільського бюджету. Повна вартість встановлюється рішенням батьківського комітету.
  4. Затвердити Перелік категорій учнів та вихованців в закладах освіти Первозванівської сільської ради, які звільняються від плати за харчування (далі – Перелік), та визначити початок звільнення від плати за харчування з дня зарахування до закладу, подання заяви та відповідних документів до закладу освіти матері (батька) або особою, яка їх замінює.
  5. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради забезпечити організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Первозванівської сільської ради у межах відповідних бюджетних призначень на 2022 рік.
  6. Рішення другої сесії восьмого скликання Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 70 вважати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

ПЕРЕЛІК категорій учнів та вихованців в закладах освіти Первозванівської сільської ради, які звільняються від плати за харчування