Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021 с. Первозванівка № 1640
Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради, затвердження Положення про відділ ЦНАП

З метою поліпшення якості надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, діючи у відповідності до Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», відповідно до статті 25 та керуючись частиною четвертою статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИЛИ

  1. Створити з 01.01.2022 року та увести  до структури виконавчих органів відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради згідно з додатком 1.

Встановити граничну чисельність відділу «Центр надання  адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради в кількості 5 (п’ять) штатних одиниць.

2. Затвердити положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради (Додаток 2).

3. Затвердити графік роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» (Додаток 3).

4. Внести відповідні зміни до структури та загальної чисельності працівників апарату Первозванівської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Первозванівської сільської ради МУДРАК П.П.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додатки 1,2.3