Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021 с. Первозванівка № 1645
Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно статті 78 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 17 грудня 2021 року № 940 «Про зменшення передбаченого у 2021 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 17 грудня 2021 року № 941 «Про внесення змін до деяких видатків обласного бюджету», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1.    Внести зміни до показників сільського бюджету, визначених у додатках 1, 3, 5 до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік» та затвердити додатки 1, 2, 3 до даного рішення,  а саме:                                                            1.1 Зменшити доходи сільського бюджету на 80 465 грн., в тому числі:
  • на 79 907 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;
  • на 558 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 1 до цього рішення.                                                                                                                                                                                1.2 Зменшити видатки сільського бюджету на 80 465 грн., згідно з додатком 2 до цього рішення.
  1.  Затвердити зміни до показників міжбюджетних трансфертів між сільським бюджетом та іншими бюджетами на 2021 рік, згідно з додатком 3 до цього рішення.
  2.  Додатки 1 – 3 до  цього  рішення  є  його  невід’ємною  частиною  і публікуються разом  з даним  рішенням  сільської ради.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3