Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХVІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/02/2022 с. Первозванівка № 1654
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗД 14.02)

Керуючись ст.14 Конституції України, ст.ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 19, 76, 93, 96, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, код виду цільового призначення земель (КВЦПЗД 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії), що розташовані в с.Зоря між вул. Черешнева та вул. Мічуріна, враховуючи рекомендації та висновки постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати Приватному акціонерному товариству «Кіровоградобленерго» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років загальною площею 0,0050 га, у тому числі: по виробництву та розподіленню електроенергії – 0,0050 га для проектовані комплектну трансформаторну підстанцію КТП 10/0,4 кВ та 3 опори повітряної лінії ПЛ 10 кВ – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії) за рахунок земель запасу, що перебувають в комунальній власності за адресою:  с.Зоря між вул. Черешнева та вул. Мічуріна, Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК