Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/02/2023 с. Первозванівка № 1888
Про надання дозволу на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

З метою забезпечення сталого розвитку Первозванівської сільської ради, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади, відповідно до статей 16, 161, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.17 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 № 853 «Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету на розроблення комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл Первозванівській сільській раді на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради.
  2. Відділу земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради здійснити заходи з організації та розроблення, розгляду та погодження Комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради.
  3. Уповноважити голову сільської ради укласти від імені Первозванівської сільської ради договір на розроблення Комплексного плану просторового розвитку на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області з проєктною організацією, яка має сертифікованих інженерів землевпорядників, (ліцензію) на проведення відповідних робіт із землеустрою.

  1. Фінансування робіт з розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету або інших джерел, не заборонених законом.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК