Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/02/2023 с. Первозванівка № 1920
Про внесення змін в рішення XХІV сесії VІІІ скликання від 22.11.2022 року № 1783 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель сільськогосподарського призначення, щоперебувають у власності гр. Тупчієнко Діани Владиславівни»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» від 19.10.2022 року № 2698-IX, розглянувши заяву гр. Тупчієнко Діани Владиславівни від 12.12.2022 року та заслухавши рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Внести зміни в рішення XХІV сесії VІІІ скликання від 22.11.2022 року № 1783 «Про затвердження проєктуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьшляхом зміни цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель  сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Тупчієнко Діани Владиславівни», а саме:

– виключити пункт 3 з даного рішення.

  1. Відповідно пункти 4,5,6,7 вважати пунктами 3,4,5,6.
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК