Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/02/2023 с. Первозванівка № 1922
Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою

Керуючись ст. ст. 12, 19, 58, 59, 83, 93, 122, 123, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 18 Закону України «Про оцінку земель», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» від 18.05.2021 року № 1444-IX, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» від 22.09.2021 року № 1013 та з метою ефективного використання земельного фонду Первозванівської сільської ради, створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Включити земельну ділянку орієнтовною площею 10,0000 га для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ – 10.07.) за рахунок категорії земель водного фонду, що перебувають у комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, Кіровоградської області до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах).
  2. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціон) орієнтовною площею 10,0000 га для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ – 10.07.) за рахунок категорії земель водного фонду, що перебувають у комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, Кіровоградської області.
  3. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
  4. Доручити відділу земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області замовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціон), паспорт водного об’єкта, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  5. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.
  6. Розроблений проєкт землеустрою та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель подати на затвердження сесії сільської ради, згідно чинного законодавства.
  7. Зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК