Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/02/2023 с. Первозванівка № 1928
Про визнання таким, що втратило чинність рішення 25 сесії сільської ради 8 скликання від 22.12.2022 р. № 1866 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років ПП «С.Б. «КЕДР»

Керуючись ст.26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення 25 сесії сільської ради 8 скликання від 22.12.2022 р. № 1866 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років ПП «С.Б. «КЕДР»».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК