Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/02/2023 с. Первозванівка № 1931
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та діяльності Головному управлінню Національної поліції України у Кіровоградській області

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 року № 1423-ІХ, розглянувши заяву начальника національної поліції України Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області від 07.02.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Затвердити Головному управліннюНаціональній поліції України у Кіровоградській областіпроєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування загальною площею 0,0060 га, у тому числі по угіддях: землі під військовими базами, об’єктами, фортецями, фортами укріплення – 0,0060 га, для розміщення її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління національної поліції (код КВЦПЗД – 15.10) (вид використання –розміщення поліцейського поста) кадастровий номер земельної ділянки 3522580900:02:000:0324 із категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Первозванівська сільська рада, вулиця Бережинське шосе.
  2. Передати Головному управліннюНаціональній поліції України у Кіровоградській області в постійне користування земельну ділянку загальною площею 0,0060 га, у тому числі по угіддях: землі під військовими базами, об’єктами, фортецями, фортами укріплення – 0,0060 га ,для розміщення її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління національної поліції (код КВЦПЗД – 15.10) (вид використання –розміщення поліцейського поста) кадастровий номер земельної ділянки 3522580900:02:000:0324 із категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Первозванівська сільська рада, вулиця Бережинське шосе.

   3.Головному управлінню Національній поліції України у Кіровоградській області зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК