Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1937
Про відновлення виплат заохочувальних премій обдарованим учням, вихованцям, педагогам, що їх підготували, спортсменам

Відповідно до рішень сесії Первозванівської сільської ради від 09 лютого 2018 року № 75 та № 76, від 13 серпня 2021 року № 896, з метою підтримки обдарованої молоді Первозванівської територіальної громади, розвитку їхніх талантів, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Відновити виплати премій, передбачених Положеннями про преміювання, затвердженими рішеннями сесії Первозванівської сільської ради від 09 лютого 2018 року № 75 та № 76, а також рішенням сесії Первозванівської сільської ради від 13 серпня 2021 року № 896, обдарованим учням, вихованцям, педагогам, що їх підготували, спортсменам, що посіли призові місця в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, отримали високі бали ЗНО, а також педагогам, що посіли призові місця у фахових конкурсах.
  2. Рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради надати Базу даних учнів, вихованців, спортсменів, що посіли призові місця в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, отримали високі бали ЗНО та педагогів, що їх підготували, а також педагогів, що посіли призові місця у фахових конкурсах у 2021/2022 навчального року, з метою розгляду питання щодо виплати премій за 2021/2022 навчальний рік на засіданні комісії по присудженню премій.
  3. Рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради продовжити формувати базу даних учнів, вихованців, спортсменів, що посіли призові місця в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, отримали високі бали ЗНО та педагогів, що їх підготували, а також педагогів, що посіли призові місця у фахових конкурсах за період 2022/2023 навчального року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК