Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1938
Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради № 6 від 20.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Первозванівської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради»

Керуючись частиною 1 статті 11, підпунктом 5 пункту 1 статті 26, частиною 1 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України №907 – ХІ від 17.09.2020 р. «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», Постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», з метою підвищення ефективності і якості роботи, виконання вимог законодавства України щодо забезпечення функціонування відділу «Центр надання адміністративних послуг» на території Первозванівської сільської ради, відповідно до листа Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від 27.01.2023 № 35-12/228/0.35 «Про реалізацію проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», зважаючи на необхідність оптимізації та вдосконалення роботи виконавчого апарату Первозванівської сільської ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

 1. Внести зміни до рішення Первозванівської сільської ради № 6 від 20.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Первозванівської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради», а саме:
 2. Перейменувати «Загальний відділ» на «Відділ загальний та соціального захисту населення Первозванівської сільської ради».
 3. Затвердити Положення про відділ «Загальний та соціального захисту населення» Первозванівської сільської ради (додаток 1)

1.3. Вивести з 01.05.2023 року зі структури виконавчих органів Первозванівської сільської ради з відділу загального та соціального захисту населення посади:

 • спеціаліст І категорії – 4 штатних одиниць.

Встановити граничну чисельність працівників відділу загального та соціального захисту Первозванівської сільської ради 9 (дев’ять) штатних одиниць.

 1. Вивести з 01.05.2023 року зі структури виконавчих органів Первозванівської сільської ради з відділу земельних відносин та комунальної власності посади:
 • спеціаліст І категорії – 1 штатну одиницю;
 • спеціаліст ІІ категорії – 1 штатну одиницю.

Встановити граничну чисельність працівників відділу земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради в кількості 8 (вісім) штатних одиниць.

 1. Увести з 01.05.2023 року до структури виконавчих органів Первозванівської сільської ради до відділу «Центр надання адміністративних послуг» посади:
 • спеціаліст І категорії – 5 штатних одиниць;
 • спеціаліст ІІ категорії – 1 штатну одиницю.

Встановити граничну чисельність працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Первозванівської сільської ради в кількості 11 (одинадцять) штатних одиниць.

 1. Вивести з 01.05.2023 року зі структури виконавчих органів з сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради посади:
 • провідний  спеціаліст – 1 штатна одиниця;
 • головний спеціаліст – 1 штатна одиниця.
 1. Ввести з 01.05.2023 року до структури виконавчих органів до гуманітарного сектору відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради посади:
 • головний спеціаліст гуманітарного сектору – 1 штатна одиниця;
 • провідний спеціаліст гуманітарного сектору – 1 штатна одиниця.

Встановити з 01.05.2023 року граничну чисельність працівників відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради у кількості 12 (дванадцять) штатних одиниць.

 1. Затвердити з 01.05.2023 року структуру виконавчих органів Первозванівської сільської ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів в кількості 75,5 штатних одиниць в новій редакції (додаток 2).
 2. Відповідальним особам Первозванівської сільської ради та підпорядкованих установ забезпечити внесення відповідних змін до штатних розписів установ та відповідних записів до трудових книжок працівників.
 3. Рішення набирає чинності з 01.05.2023 року.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК