Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1947
Про створення комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та затвердження його статуту

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14,15 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», статей 9 та 23 Закону України «Про культуру», статті 13 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

 1. Створити КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРВОЗВАНІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА» ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (скорочене найменування – КЗ «Первозванівська ПБ»)  з філіями:
 •  Калинівська філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 • Степова філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 •  Федорівська філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 •  Бережинська філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 •  Клинцівська філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 • Покровська філія Первозванівської публічної бібліотеки;
 •  Гаївська філія Первозванівської публічної бібліотеки.
 1. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПЕРВОЗВАНІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА» ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (додаток 1).
 2. Органом управління Комунальним закладом «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» є відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради.
 3. Доручити відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради призначити уповноважену особу на тимчасове виконання обов’язків директора Комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради в тому числі на здійснення заходів щодо державної реєстрації відповідного закладу.
 4. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради:
 5. Затвердити штатний розпис Комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради в межах затвердженої граничної чисельності працівників відповідно до чинного законодавства ;
 6. не пізніше ніж за два місяці до початку структурної перебудови, відповідно до ч.3 ст.32, ст. 49² Кодексу Законів про Працю України, персонально попередити працівників про вивільнення та зміни істотних умов праці за п.1 ст.40 КЗпП, та запропонувати працівникам, які підпадають під скорочення, з урахуванням переважного права залишення на роботі пропозиції вільних посад (за наявності таких на момент попередження).
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Статут