Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1952
Про надання дозволу на розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Первозванівської сільської ради

На виконання вимог нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами, благоустрою, охорони навколишнього середовища та санітарно-гігієнічних вимог, керуючись п.п.4 ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п. «б», ч.1, ст..21 Закону України «Про відходи», Правила надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070, п.3 Порядку розроблення, погодження та затвердження схем та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23.03.2017 № 57, вимогами ДБН Б.2.2-6:2013 «Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту», ст. 25 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

       1.Надати дозвіл Первозванівській сільській раді на розробку Схеми санітарного очищення населених пунктів Первозванівської сільської                     ради   терміном до 20 років з визначенням першочергових (5 років ) та довгострокових заходів.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК