Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1956
Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Харченко Любов Михайлівні

Керуючись п. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 19, 127, 128, 130, п. 6 1 Перехідні положення Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву гр. Харченко Любов Михайлівни про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства, яка знаходиться на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області від 24.03.2023 року та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Надати дозвіл громадянці Харченко Любов Михайлівніна викуп земельної ділянки у власність загальною площею 21,1860 га, у тому числі: рілля – 21,1860 га для ведення фермерского господарства (код КВЦПЗД – 01.02) кадастровий номер 3522586900:02:000:3370, яка надана в оренду для ведення селянського (фермерского) господарства шляхом переоформлення права постійного користування (державний акт на право постійного користування землею КР № 100110 від 06.07.1997) на підставі договору оренди землі від 14.10.2014 року, який зареєстрований від 10.11.2014 року, номер запису про право власності: 7699871 на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за ціною 726229,32 (Сімсот двадцять шість тисяч двісті двадцять дев’ять гривень, 32 копійки), що дорівнює: нормативній грошовій оцінці земельної ділянки – для земель сільськогосподарського призначення.
  2. Громадянці Харченко Любов Михайлівнізаключити із сільською радою договір про сплату авансового внеску та сплатити авансовий внесок в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 20 (двадцять відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та заключити з сільським головою договір про сплату авансового внеску.

   3.Доручити головному бухгалтеру сільської ради відкрити розрахунковий рахунок в установі державного казначейства для зарахування коштів авансового внеску.

  1. Уповноважити сільського голову, МУДРАК Прасковію Петрівну, укласти договір-купівлі продажу земельної ділянки.

    5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК