Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1963
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна»

Розглянувши заяву ПрАТ «ВФ Україна» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 75, 93, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Надати дозвіл ПрАТ «ВФ Україна» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею – 0,0400 га в тому числі по угіддям: 0,0400 га – землі, які використовуються для технічної інфраструктури (для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (код КВЦПЗД – 13.01) за рахунок земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, в межах населеного пункту с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області та передати в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років.
  2. ПрАТ «ВФ Україна» виготовити технічну документацію із землеустрою з внесенням відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру та подати на затвердження чергової сесії сільської ради.
  3. Контроль постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК