Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1971
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою 14,1536 га

Керуючись ст. 12, 122, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», заслухавши рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства та розглянувши клопотання ПрАТ «Кіровоградського будівельного-монтажного управління №5» від 29.03.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Припинити ПрАТ «Кіровоградському будівельному-монтажному управлінню №5», право постійного користування земельною ділянкою, загальною площею 14,1536 га , у тому числі: землі під будівлями та спорудами промислових підприємств – 14,1536 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (код КВЦПЗД – 11.03) кадастровий номер 3522586600:02:000:5363 із земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій ,енергетики, оборони та іншого призначення, що розташована за адресою: вул. Шахтарська, 3 с. Неопалимівка Кропивницького району Кіровоградської області на території Первозванівської сільської ради (за межами населеного пункту), відповідно до державного акту на право постійного користування землею серія I-КР №001100 від 19 січня  1999 року, що зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №202, який виданий на підставі рішення V сесії XXIII скликання Первозванівської сільської ради від 17.09.1998 року №27, у зв’язку з набуттям ТОВ «КАНТЕРО» права власності на комплекси будівель, який розташований на земельній ділянці.
  2. ПрАТ «Кіровоградському будівельному-монтажному управлінню №5» припинити державний акт на право постійного користування землею серія I-КР №001100 від 19 січня 1999 року, що зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №202 та здійснити державну реєстрацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у встановленому законодавством порядку.

        3.Зарахувати земельну ділянку до земель комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської   області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК