Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1972
Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Керуючись ст. ст. 12, 19, 58, 59, 83, 93, 122, 123, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 18 Закону України «Про оцінку земель», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» від 18.05.2021 року № 1444-IX, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» від 22.09.2021 року № 1013 з метою ефективного використання земельного фонду Первозванівської сільської ради, створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Включити земельну ділянку орієнтовною площею 7,0000 га для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ 10.07.), у тому числі по угіддях: 7,0000 га – ставки, за рахунок категорії земель водного фонду, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради та розташована в с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області, та включити до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах), та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. (Додаток до рішення місце розташування земельної ділянки)
  2. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціон), орієнтовною площею 7,0000 га для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗД – 10.07.), у тому числі по угіддях: 7,0000га – ставки, за рахунок категорії земель водного фонду, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради що розташована в с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області.
  3. Уповноважити відділ земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області замовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 7,0000 га для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ 10.07.), у тому числі по угіддях: 7,0000 га – ставки, за рахунок категорії земель водного фонду, яка перебуває в комунальній власності Первозванівської сільської ради що розташована в с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток