Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХIX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/05/2023 с. Первозванівка № 2011
Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради на укладення договору оренди на безоплатній основі нежитлової будівлі

Розглянувши клопотання в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради Примак Віти Вікторівни, щодо надання дозволу на заключення договору оренди на безоплатній основі нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Леніна, буд. 24, с. Клинці, Кропивницького району, Кіровоградської області, яка належить ТОВ «РАСВЕТ-АГРО» для облаштування під укриття, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Надати дозвіл відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради на заключення договору оренди на безоплатній основі нежитлової будівлі, яка належить ТОВ «РАСВЕТ-АГРО», розташована за адресою: вул. Леніна, буд. 24, с. Клинці, Кропивницького району, Кіровоградської області для облаштування під укриття, строком до закінчення воєнного стану, але не більше 2 роки 11 місяців.
  2. Уповноважити в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради Примак Віту Вікторівну укласти договір оренди майна на безоплатній основі нежитлової будівлі розташованої за адресою: вул. Леніна, буд. 24, с. Клинці, Кропивницького району, Кіровоградської області з директором ТОВ «РАСВЕТ-АГРО».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК