Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2020
Про затвердження порядку денного ХХХ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

Затвердити наступний порядок денний ХХХ сесії VIII скликання:

 1. Про звіт директора Комунального закладу позашкільної освіти Первозванівської сільської ради «Дивосвіт» щодо діяльності закладу освіти за період 2019-2023 років.
 2. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 3. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій населення Первозванівської сільської ради у 2021-2023 роках в новій редакції.
 4. Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через/та у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради» та на віддалених робочих місцях.
 5. Про затвердження Програми розвитку освіти Первозванівської територіальної громади на 2023-2026 роки в новій редакції.
 6. Про затвердження Програми розвитку культури та культурної спадщини на території Первозванівської сільської ради на 2023-2026 роки.
 7. Про передачу шахтних колодязів на баланс та господарське відання КП «Добробут» Первозванівської сільської ради.
 8. Про надання дозволу на включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 9. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні.
 10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні.
 11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькому Сергію Валерійовичу.
 12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Казарян Світлані Бабкенівні.
 13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гіс Василю Володимировичу.
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Городовому Юрію Григоровичу.
 15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Савченко Олександру Івановичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Тарасовій Любові Миколаївні.
 17. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Григор Людмилі Олександрівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мороз Тетяні Вікторівні.
 19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Петруніну Віктору Миколайовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Бербенець Ірині Вікторівні.
 21. Про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 15 (п’ятнадцять) років ТОВ «Рассвєт-Агро».
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Грушевському Олександру Павловичу.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
 27. Про скасування рішення XXVIII сесії 8 скликання сільської ради від 21 квітня 2023 року № 1986 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костенко Лідії Іванівні».
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Кокуленку Івану Йосиповичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Любельському Олегу Сергійовичу.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Колоді Сергію Денисовичу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Костенко Лідії Іванівні та гр. Костенко Анатолію Олександровичу.
 34. Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського та (або) сільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу.
 35. Про передачу земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Вовненко Оксані Вікторівні.
 36. Про передачу земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Бідному Івану Кузьмичу.
 37. Про розробку детального плану на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 38. Про розробку детального плану на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 39. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 3522586600:02:000:0273.
 40. Про внесення змін в рішення XХ сесії VІІІ скликання від 30.11.2021 року № 1453 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), нормативно грошової оцінки та передача в оренду земельної ділянки ПАТ «Українська фінансова компанія».
 41. Про внесення змін в рішення XХVIII сесії VІІІ скликання від 21.04.2023 року № 1976 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Селянському (фермерському) господарству «Фоменко Євгенія Володимировича».
 42. Про внесення змін в рішення XХVIII сесії VІІІ скликання від 21.04.2023 року № 1977 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Селянському (фермерському) господарству «Фоменко Євгенія Володимировича».
 43. Про внесення змін до договору оренди землі від 02.03.2023 року укладеному на земельну ділянку площею 6,8747 га з кадастровим номером 3522586600:02:000:8055.
 44. Про внесення змін в додатки 1-20 до рішення VIIІ сесії VIII скликання від 25.06.2021 року № 713 «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
 45. Про затвердження персонального складу робочої групи для формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради.
 46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в оренду гр. Дудіну Андрію Єгоровичу.
 47. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 48. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 49. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 50. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 51. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 52. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 53. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 54. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проєкту землеустрою.
 55. Різне.
Сільський голова Прасковія МУДРАК