Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2023
Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій населення Первозванівської сільської ради у 2021-2023 роках в новій редакції

Керуючись Бюджетним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про основи національного спротиву», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», „Про охорону дитинства”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, з метою реалізації прав окремих категорій громадян Первозванівської сільської ради на соціальний захист та з метою надання додаткових соціальних гарантій членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, ООС, військовослужбовців, які брали беспосередньо участь у відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України, учасників АТО, ООС, військовослужбовців, які беруть беспосередньо участь у відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України та військовослужбовців звільнених з військової служби за станом здоров’я, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Затвердити Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій населення, Первозванівської сільської ради у 2021-2023 роках в новій редакції(з урахуванням змін, внесених рішеннями сільської ради від 23вересня 2022 року № 1732, рішенням виконавчого комітету від 04 листопада 2022 року № 66) додається.
  2. Затвердити Порядок надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян Первозванівської сільської ради в новій редакції (додаток 1).
  3. Затвердити комісію з питань надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян (додаток 2).
  4. Затвердити Порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередньо участь у бойових діях або забезпечували здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України(додаток 3).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток