Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2045
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 19, 65, 67, 71, 92, 122, 123, 125, 126, частина 2 ст. 134 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 року № 1423-ІХ, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву уповноваженої особи за дорученням Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області від 09.05.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області – землі під дорогами, зокрема підгрунтовими, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства) (код КВЦПЗД – 12.04) (під автомобільною дорогою загального користування державної власності Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 0+000-км 45+671 (експлуатація утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Кіровоградської області) із земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення розташованої за межами населених пунктів на території Первозванівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області, згідно переліку (Додаток 1).
  2. Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області зареєструвати речове право на земельні ділянки у встановленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток