Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2048
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Керуючись ст. 12, 122, 184, 186, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 19, 25, 59 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 року № 1423-IX розглянувши заяву директора ПП «Укрдизпалапаратура» Ілясова О.М. від 26.04.2023 року постійною комісією з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності площею 0,2500 га, у тому числі: забудованих – 0,2500 га для розміщення виробничої бази, яка перебуває в постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею, серія КР № 110031 від 24.06.1994 року, реєстраційний № 32 в межах населеного пункту с. Сонячне на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
  2. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності в межах населеного пункту с. Сонячне на затвердження сесії Первозванівської сільської ради, у відповідності до вимог чинного законодавства.
  3. Здійснити державну реєстрацію права користування на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК