Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2058
Про розробку детального плану на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 3 статті 10, статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», заслухавши заяву Романенко Валентини Іванівни від 24.05.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

1.Надати дозвіл на розробку містобудівної документації «Детальний план території» на земельну ділянку площею 4,8000 га кадастровий номер 3522587600:02:000:2452 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД 01.01) з метою будівництва виробничих будівель та споруд (розміщення земель під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами) на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, що обмежується зі сходу – землі сільськогосподарського призначення, з півночі – землі сільськогосподарського призначення, із заходу – землі сільськогосподарського призначення, з півдня – землі сільськогосподарського призначення (далі – детальний план території).

  1. Виступити замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 4,8000 га кадастровий номер 3522587600:02:000:2452 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД 01.01) на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, що обмежується зі сходу – землі сільськогосподарського призначення, з півночі – землі сільськогосподарського призначення, із заходу – землі сільськогосподарського призначення, з півдня – землі сільськогосподарського призначення (далі – Замовник).
  2. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів Романенко Валентини Іванівни або інших джерел, не заборонених законодавством (далі – Інвестор).
  3. Первозванівській сільській раді:

4.1. Визначити, за погодженням з Інвестором, організацію – розробника детального плану території, з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі – Розробник).

4.2. Підготувати та надати вихідні дані Романенко В.І. на розробку детального плану території.

4.3. Розроблений проєкт детального плану території винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування архітектури та житлово – комунального господарства Кропивницької районної державної адміністрації.

  1. Рекомендувати Первозванівській сільській раді спільно з Інвестором:

5.1. Оприлюднити прийняте рішення щодо розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

5.2. Забезпечити оприлюднення проєкту детального плану території та доступність громадськості до матеріалів містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.

5.3. Організувати та провести процедуру громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проєкту детального плану території.

5.4. Після завершення розроблення детального плану території подати його на затвердження Первозванівської сільської ради .

  1. Укласти трьохсторонній договір між Замовником, Інвестором та Розробником про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 даного рішення.
  2. Первозванівській сільській раді при розробленні комплексного плану території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, Кіровоградської області врахувати матеріали детального плану території, зазначеного у пункті 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК